KONST / Litografier / Färglitografi 15904271
nr 1590 4271
Ingegerd Möller-Nygren
(f. 1928), Sverige
Ingegerd Möller-Nygren (f. 1928). Signerad, numrerad pt. Färglitografi, bildmått: 51x37 cm, yttermått inklusive ram: 60x42 cm
Ingegerd Möller-Nygren, svensk målare född 1928.
Utrop:
500 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:35:44
Ingegerd Möller-Nygren
Läs mer om Ingegerd Möller-Nygren